KULLANIM KOŞULLARI
Kayıt Şartları
Kayıt ve Şartları dikkatli bir şekilde okumanızı rica ederiz. Web sitesine ("Site") erişiminizde ve siteyle ilgili kullanımlarınızda bu Kayıt ve Şartlar uygulanacaktır. BU KAYIT VE ŞARTLARI KABUL ETMİYORSANIZ, LÜTFEN BU SİTEYİ KULLANMAYIN. Bu Siteyi ve/veya Sitede belirtilen hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, bu Kayıt ve Şartları kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.
Kabul
Bu siteyi kullanmakla, Ereylin Avm Kayıt ve Şartlarını kabul etmiş oluyorsunuz. BU POLİTİKADA BELİRTİLENLERİ KABUL ETMİYORSANIZ, LÜTFEN BU SİTEYİ KULLANMAYIN. Bu politikanın şartlarında yapılan değişikliklerin ilan edilmesinden © Ereylin Avm Kapsan Kaplama ve Ağaç San. Anonim Şirketine ait siteyi kullanmaya devam etmeniz, bu şartları kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. TELİF HAKKI © © Ereylin Avm Kapsan Kaplama ve Ağaç San. Anonim Şirketi, TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Sitedeki sayfalar, sayfaları gösteren ekranlar, bu sayfa ve ekranlarda yayınlanan bilgi ve materyaller ve bunların düzenlenmesi ile ilgili telif hakları, aksi belirtilmediği sürece © Ereylin Avm Kapsan Kaplama ve Ağaç San. Anonim Şirketine aittir.
Ticaret Markaları
Bu web sitesinde yayınlanan ticaret ve hizmet markaları, © Ereylin Avm Kapsan Kaplama ve Ağaç San. Anonim Şirketi müteahhitlerine ve/veya yan kuruluşlarına aittir ve bu ticaret ve hizmet markaları ile ilgili tüm haklar saklıdır.
Bilgi ve Materyallerin Kullanımı
Bu sayfalarda yayınlanan gerek bilgi ve materyaller gerekse kayıt ve şartlar ve tanımlamalar değişikliğe tabidir. Ürün ve hizmetler, her coğrafi bölgede mevcut olmayabilir. Ereylin, belirli ürün ve hizmetler için uygun olup olmadığınızı, yapacağı son tespit ve kabulle belirleyecektir.
Taahhütte Bulunulmadığı
Metin, şekil, link ve diğer unsurlar dahil olmak üzere bu sitede yer alan tüm bilgi ve materyaller “olduğu gibi”, “mevcut haliyle” sunulmaktadır. Ereylin, bu bilgi ve materyallerin doğruluğu, yeterliliği ya da tamlığı ile ilgili herhangi bir taahhütte bulunmamakta ve burada yer alan hatalar veya ihmallerle ilgili sorumlulukları açık bir şekilde reddetmektedir. Üçüncü şahıs haklarının ihlal edilmemesi, mülkiyet hakkı, ticari amaçlarla kullanım, belirli bir amaca uygunluk, virüs yer almamasına ilişkin taahhütler dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bilgi ya da materyallerle ilgili herhangi bir zımni, sarih ya da hukuki bir taahhütte bulunulmamaktadır.
Sorumluluğun Reddi
Ereylin, bu site ya da bu sitenin kullanılması, veya herhangi bir tarafın bu siteyi kullanamaması veya sitenin içeriğine duyulan güven, ya da herhangi bir performans arızası, sitenin çalışması ya da bilgilerin iletilmesinde hata, ihmal, kesinti, kusur, gecikme ya da arıza olması, virüs veya hat veya sistem arızası ile bağlantılı olarak ortaya çıkan, doğrudan ya da dolaylı, özel, arızi ya da bir olay sonucu oluşan zarar, ziyan veya masraflar dahil olmak, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, meydana gelecek zararlardan hiçbir surette, Ereylin’e ya da temsilcilerine söz konusu zarar, ziyan veya masrafların oluşabileceği bildirilmiş olsa bile sorumlu tutulmayacaktır; diğer internet kaynakları ile kurulan hiper bağlantıların riskleri tarafınıza aittir; Ereylin, bu kaynakların içeriğini ve doğruluğunu, bu kaynaklarda belirtilen görüşleri ve bu kaynaklarda yer alan diğer linkleri araştırmak, doğrulamak, izlemek ya da onaylamakla yükümlü değildir. Bu Sorumluluğun Reddi maddesi, kanunların müsaade ettiği azami ölçüde uygulanacaktır.
Sunulan Bilgiler
Bu site üzerinden Ereylin’e sunduğunuz tüm bilgilerin, Ereylin'e aittir ve Ereylin'in mülkiyeti altında kalacaktır; Ereylin, site ziyaretçilerinin bu site üzerinden Ereylin’e sağlayacağı bilgilerde yer alan fikirleri, kavramları, know-how veya teknikleri herhangi bir amaca yönelik olarak kullanabilecektirEreylin’in kabul ettiği, ya da başka bir şekilde özellikle mutabık kalınan, ya da kanunların gerekli kıldığı haller dışında, Ereylinl, sunulan bilgilerle ilgili olarak herhangi bir gizlilik yükümlülüğüne tabi olmayacaktır.
Değişiklikler
İşbu bildirimin kayıt ve şartları herhangi bir ihbarda bulunulmaksızın her zaman değiştirilebilir. Uygulanacak Hukuk ve Yargı Yetkisi Bu web sitesine girmekle ve bu sitede sunulan olanakları, ürünleri ve hizmetleri almakla, siteye erişiminiz ve söz konusu olanakların, ürünlerin ve hizmetlerin sağlanması ile ilgili hususların Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacağını ve bu konuda münhasıran Kdz. Ereğli Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını kabul etmiş bulunmaktasınız.
Gizlilik Sözleşmesi Gizlilik Politası
© Ereylin Avm Kapsan Kaplama ve Ağaç San. Anonim Şirketi (bundan sonra "Ereylin" " tarafımıza" "tarafımız" ya da "tarafımızın " şeklinde anılabilir), kişisel verilerinizin gizliliğini korumaya ve yürürlükteki veri koruma mevzuatına uymaya büyük özen göstermektedir. Kimliğinizin doğrudan ya da dolaylı olarak teşhis edilmesine yol açacak kişisel bilgilerinizi açıklamadan http://www.ereylin.com ("Site") adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu Gizlilik Politikası ve Veri Kullanım Bildirisi (“Bildiri”), siteyi ziyaret ettiğinizde sizinle ilgili bilgileri nasıl işlediğimizi yani; ne şekilde topladığımızı, sakladığımızı, kullandığımızı ve muhafaza ettiğimizi anlatmaktadır. Kararlarınızı bilinçli bir şekilde vermenize yardımcı olmak isteriz, bu nedenle birkaç dakikanızı ayırıp aşağıdaki bilgileri okumanızı ve kişisel bilgilerinizi hangi amaçlarla kullanabileceğimiz konusunda bilgi edinmenizi rica ederiz. Bu Bildiriyi, Site ile ilgili Kullanım Koşulları ile birlikte okumanızı tavsiye ediyoruz.
Kabul
Bu siteyi ziyaret etmekle, Bildiri’yi kabul etmiş bulunmaktasınız. Bu Bildiri de belirtilenleri kabul etmiyorsanız, bu siteyi ziyaret etmemenizi ve sunulan hizmetleri kullanmamanızı rica ederiz. Bu Bildiri’nin şartlarında yapılan değişikliklerin ilan edilmesinden © Ereylin Avm Kapsan Kaplama ve Ağaç San. Anonim Şirketi ait siteyi kullanmaya devam etmeniz, bu şartları kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.
Toplanan Kişisel Bilgiler Hakkında
1. Ne tür bilgiler toplanmaktadır?
• Anonim Bilgiler – Anonim Bilgiler, doğrudan doğruya kimliğin teşhis edilmesine yol açan kişisel bilgilerle birleştirilemez. Bu bilgiler, sitemizi geliştirmek için kullanılmakta ve kaynaklarımızı müşterilerimizin en çok beğendiği özelliklere yöneltmemizi sağlamaktadır. IP adresi, tarayıcı türü, alan adı ve siteye erişim süreniz ile ilgili bilgiler toplayabiliriz. Bu bilgiler, şirket içi araştırma amaçlarımıza yönelik olarak kullanılmakta olup, bu site üzerinden gönderebileceğiniz ve kimliğinizin teşhis edilmesine yol açacak bilgilerden farklıdır. IP adresleri kişisel bilgilerle eşleştirilmemektedir. IP adresleri, çok nadir de olsa, web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecek kötü niyet içeren ve cezai fiillerin caydırılması ve/veya önlenmesinde kullanılabilir. • Kimliğinizin Teşhis Edilmesine Yol Açan Kişisel Bilgiler- ereylin.com adresinde yer alan aşağıdaki formlar aracılığıyla, Kimliğinizin Teşhis Edilmesine Yol Açan Kişisel Bilgiler toplanmaktadır: "Haber Almak için Kaydolun" Formu – Bu formdaki bilgiler, ereylin.com müşterilerini bilgilendiren periyodik Haber Sirkülerini göndermek için kullanılmaktadır. "Bizimle Temasa Geçin" Formu – Bu formla edinilen bilgiler, ereylin.com tarafından saklanmamakta ve sadece müşterilerin sorularına ve/veya hizmet taleplerine cevap vermek amacıyla kullanılmaktadır. "Site Geri Bildirim" Formu – Bu formla edinilen bilgiler, sadece www.ereylin.com sitesini geliştirmek amacıyla kullanılmaktadır.
2. Bilgilerim ne kadar güvenli bir şekilde saklanacak?
Müşterilerimizle ilgili bilgilerin güvenliği bizler için çok önemlidir ve ilgili Mevzuatın öngördüğü şartlara uygun olarak, mümkün olan en güvenli şekilde saklanacaktır. Bu nedenle, ereylin.com, bilgilerinizin bilgisayarımızdan sunucularımıza güvenli bir şekilde iletilmesi konusunda son derece titiz davranmaktadır. Buna yönelik gönderdiğiniz bilgiyi aldıktan sonra, bilgilerinizin gizliliğini korumak üzere güvenlik duvarı ve Güvenli Soket Katmanı ("SSL") gibi sektöre özgü standartlar kullanılmaktadır. Ancak maalesef teknolojik gelişmeler neticesinde, internet üzerindeki hiçbir verinin %100 güvenlik içerisinde iletilebileceğine ve asla bir veri açığı olmayacak şekilde saklanacağına dair bir taahhütte bulunmak mümkün değildir. Bu konuda verebileceğimiz tek taahhüt, çağın teknolojik gerekliliklerine uygun ve ilgili Mevzuat gerekliliklerini yerine getirecek düzeyde güvenlikli bir ortamda verilerinizin saklanması için gerekli her türlü çabayı göstereceğimizdir. Mücbir sebep ya da kontrolümüz dışında gelişen olaylar neticesinde söz konusu olabilecek veri ihlallerinden sorumluluğumuz bulunmayacaktır.
3. Bu bilgileri kimler ne amaçla kullanacak?
Genel kural olarak, kişisel bilgileriniz yalnızca © Ereylin Avm Kapsan Kaplama ve Ağaç San. Anonim Şirketi tarafından kullanılacak olup, bu Kişisel Bilgilerle sizin aranızda herhangi bir bağlantı kurulabilecek şekilde 3.kişilere asla açıklamayacaktır; ancak izninizin açık bir şekilde alınmış olduğu haller ya da, iyi niyet çerçevesinde, kanunların gerekli kıldığına inandığımız özel durumlar ya da belirtilen durumlar bu kuralın dışında tutulmaktadır. Bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz, tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve size özel tanıtım, promosyon, reklam, satış, pazarlama, anket ve benzer amaçlı her türlü elektronik iletişimin telefon, kısa mesaj (SMS), e-posta ve benzeri yollarla yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla; © Ereylin Avm Kapsan Kaplama ve Ağaç San. Anonim Şirketi tarafından işlenerek, kullanılabilecek ve yukarıda sayılan şirketlerin işbirliği amacıyla sözleşme ilişkisi içerisinde olduğu, veri işleyen sıfatını haiz 3. Kişilerle paylaşılabilecektir.
4. Bilgilerimi nasıl kontrol edebilirim?
İletişim tercihlerinizi değiştirmek istemeniz halinde ya da kişisel bilgilerinizde değişiklikler olması halinde (posta adresi ya da e-posta adresi gibi), tarafımıza vermiş olduğunuz kişisel bilgilerin düzeltilmesi, güncellenmesi, ya da kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Müşterilerimize, Kişisel Bilgileri üzerinde dilediği değişikliği yapmak, iletişim tercihlerini değiştirmek © Ereylin Avm Kapsan Kaplama ve Ağaç San. Anonim Şirketi ile paylaşılmasını "kabul etmeme" seçeneğini her zaman sunmaktayız. Örneğin, ereylin.com Newsletter'a üye olunmaması ya üyelikten çıkılma talebi gibi. Belirtilen haklarınızı kullanmak istediğinizde ya da herhangi bir değişiklik talep ettiğinizde, talebinizi e-posta yoluyla; info@ereylin.com adresine gönderebilirsiniz.
5. Kişisel Verilerin Saklanma Süresi
İlgili Mevzuat uyarınca; onayın geri alındığına ilişkin kayıtlar bu tarihten itibaren 1 yıl; ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer her türlü kayıt ise gerektiğinde ilgili bakanlığa sunulmak üzere 3 yıl saklanacaktır. Süre geçtikten sonra kişisel verileriniz tarafımızdan veya talebiniz üzerine silinir, yok edilir veya anonim hale getirilecektir.
KAYIT VE ŞARTLAR
Web sitesine ("Site") erişiminizde ve siteyle ilgili kullanımlarınızda bu Kayıt ve Şartlar uygulanacaktır. BU KAYIT VE ŞARTLARI KABUL ETMİYORSANIZ, LÜTFEN BU SİTEYİ ZİYARET ETMEYİNİZ VE SUNULAN HİZMETLERİ KULLANMAYINIZ. Bu Siteyi ve/veya Sitede belirtilen hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, bu Bildiri’de yer alan Kayıt ve Şartları kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.
UYGULANACAK HUKUK VE YARGI YETKİSİ
İşbu Bildirim Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir ve uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde Kdz.Ereğli Mahkeme ve İcra Daireleri yetkilidir.

Çerez Kullanımı

Ziyaret deneyiminizi iyileştirmek için, sitemizde çerezler kullanmaktayız. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için 'Çerez Politikaları'inceleyebilirsiniz.